Výstava dýní v pražské Botanické zahradě | 2018

30 října, 2018

Venku podzim a vše se začínalo pomalu zbarvovat do krásný barev, který podzim vždy s sebou přinese. Brouzdala jsem po netu, až jsem narazila na výstavu dýní v Botanické zahradě v Praze.

Nikdy předtím jsem o této výstavě neslyšela a tak jsem byla celkem zvědavá o co vlastně jde 😊. Podívala jsem se na termín, od kdy do kdy se výstava v Botanické zahradě koná a vyrazila jsem.

Hurá do botanické…

Po příchodu jsem si zakoupila vstupenku (vstupenku bylo možné nakombinovat i se vstupem do Fata Morgány), já jsem si zakoupila jen tu pro venkovní expozici.

Botanická zahrada je opravdu veliká, proto když jsem prošla turnikety, nevěděla jsem jakým směrem vyrazit, a tak jsem prostě šla, kam mě nohy vedly 😁.

Kde všude byly dýně?

Byly rozmístěné a naaranžované po celém areálu. Dýně 🎃 byly různých odrůd (přiznám se, že i já jsem některé dýně v životě viděla úplně poprvé).

Už se těším na další návštěvu v příštím roce!

Informace, které by se mohly hodit:

  • Vstupné do Botanické zahrady
  • Při vstupu lze platit platební kartou
  • Do zahrady smí i vaši čtyřnozí parťáci 🐾
  • Venkovní expozici + skleník Fata Morgána, lze spojit v jednu kombinovanou vstupenku

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Úvod

Úvod

Blog o tipech na výlety po České republice, které jsou vhodné i pro pejsky🐾! Články jsou doplněné fotkami z míst 🙂, ale také o tipy, zkušenosti a zážitky. Doufám, že se vám bude na blogu líbit a že vás svými články budu inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

Sledujte mě

Nový příspěvěk

Nejnovější příspěvky

Archív příspěvků

Oblíbené články

×