Perníkový adventní kalendář

25 listopadu, 2020

Mám pro vás jeden malý tip, na rychlý adventní kalendář, který zvládne opravdu každý. Perníkový kalendář je vhodný pro ty, kteří nemají rádi čokoládu (třeba jako já 😁, nikdy jsem nebyla čokoládová…🍫, a kdykoliv se jedná o čokoládu, je to mimo mě).

Na kalendář z perníků stačí těsto, z kterého pečete vánoční perníčky. Pečení můžete tak spojit v jedno, stačí si jen zadělat těsta více, a pak už jen vesele vykrajovat tvary, které budou pro kalendář.

Jen do těch, které budete každý den ujídat, nezapomeňte udělat dírku, aby se pak perníčky dali pověsit např. na stužku. Po upečení už jen stačí perníčky vesele nazdobit a očíslovat, aby tak na každý den od 1. prosince až do Štědrého dne byl jeden 🍪🎄.


Jaký máte nejraději adventní kalendář vy? Vím, že dnes už je možností víc například s kosmetikou, čaji nebo se dá vyrobit i z drobných dárku 🙂. Já si oblíbila ten perníkový 😇.


Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Úvod

Úvod

Blog o tipech na výlety po České republice, které jsou vhodné i pro pejsky🐾! Články jsou doplněné fotkami z míst 🙂, ale také o tipy, zkušenosti a zážitky. Doufám, že se vám bude na blogu líbit a že vás svými články budu inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

Sledujte mě

Nový příspěvěk

Nejnovější příspěvky

Archív příspěvků

Oblíbené články

×