Přišla zima, napadl sníh

11 ledna, 2019

Ne vždy se u nás sníh dokáže udržet, 9.11. začalo sněžit a průběžně sněžilo až do 11.ledna ⛄. Díky tomu, že sníh vydržel i po tom, co jsem dorazila z práce, mohla jsem si tu bílou pokrývku užít také.

Miluji zimu, ale jen když je venku bílo

Miluji zimu, když je vše bíle zasněžené, hlavně ty pohledy na tu přírodu, jak je nádherně pokryta bílou pokrývkou 💙. Hned, co jsem přišla domů, vyrazili jsme s Dastíkem na procházku 🐾 .

I když už je po Vánocích, které jsme měli na blátě, mám pocit, že až teď, kdy napadl sníh tak je pro mě opravdová zima ⛄. Venku je sice chladno a mrzne, ale bez toho sněhu to prostě není ono.

Nádherná zimní procházka s Dastym

Chtěla jsem Dastíka vyfotit, aby měl nějaké fotky ve sněhu, ale vůbec se mnou nechtěl spolupracovat 😁, stále koukal jinam na něco „důležitějšího“ než jsem byla já s piškotem 😁. 


Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Úvod

Úvod

Blog o tipech na výlety po České republice, které jsou vhodné i pro pejsky🐾! Články jsou doplněné fotkami z míst 🙂, ale také o tipy, zkušenosti a zážitky. Doufám, že se vám bude na blogu líbit a že vás svými články budu inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

Sledujte mě

Nový příspěvěk

Nejnovější příspěvky

Archív příspěvků

Oblíbené články

×