Zimní procházka na Petřín

24 února, 2018

Po probuzení a pohlédnutí ven z okna, bylo venku tak krásně, že by byla škoda tak pěkného počasí nevyužít. Proto jsme odpoledne společně s Dastíkem vyrazili na procházku do Prahy. Přemýšlela jsem, kam by jsme mohli společně vyrazit, vyrazili jsme na Petřín.

Doprava

Na Andělu jsme naskočili do tramvaje č. 9 a dojeli na zastávku Újezd. Tam jsme vystoupili a vyrazili jsme vzhůru na Petřín. S Dastíkem jsem byla na Petříně poprvé, takže i pro něj to bylo něco nového a měl co objevovat.

Kudy jsme šli?

Když jsme šli cestou nahoru, vzali jsme to méně známou cestou, (po které jsem šla dokonce i já poprvé), moc lidí tam nebylo a cesta tak byla klidnější a ideální pro focení. Venku bylo opravdu krásně, sluníčko nám hezky svítilo. Prošli jsme se celým Petřínským parkem, navštívili jsme Kinského zahraduPetřínské skalky a nakonec Petřín


Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Úvod

Úvod

Blog o tipech na výlety po České republice, které jsou vhodné i pro pejsky🐾! Články jsou doplněné fotkami z míst 🙂, ale také o tipy, zkušenosti a zážitky. Doufám, že se vám bude na blogu líbit a že vás svými články budu inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

Sledujte mě

Nový příspěvěk

Nejnovější příspěvky

Archív příspěvků

Oblíbené články

×