Vánoce s pejskem 🎄🐾

24 prosince, 2021

Svého pejska beru jako člena rodiny ❤🐾 a tak i on s námi prožívá jak Vánoce tak i Štědrý den. A já už se letos moc těším.

Vánoční psí hračky

Nejoblíbenější Dastíkovi hračky bych řekla, že jsou z IKEI a to prasátko, pandička a fotbalový míč. Na Vánoce mu vždy vytáhnu tématické vánoční hračky a to stromeček, kostičku a sobíka, kterého dostal od svého psího kámoše, se kterým často chodíme na procházky 🤗🐾

Psí koupel 🐾

Před velkým večerem, jdeme vždy ještě na procházku a po procházce nastává psí koupel. Koupu ho na Vánoce každý rok, aby to byl fešák a u stromečku mu to slušelo. Hlavně, aby byl hezký a voňavý 🤗.

Štědrovečerní večeře🎄🐾

Ráda bych dala ochutnat vynikající štědrovečerní večeři i jemu, ale bohužel to pejsci nemohou. Letos však vyšla limitovaná edice vánočních konzerv od Britu – BRIT MONO PROTEIN – ČESKÁ ŠTĚDROVEČERNÍ HOSTINA a tak jsem jí hned při první příležitosti zašla koupit. Konzerva je 400g takže jsem vzala celkem 4, ať má Dastík na Štědrý den a pak třeba ještě na další den 🤗.

Když večeříme, tak večeříme společně. Dastík má u stolu svůj psí bar, který dostal letos k narozeninám a letos v něm bude mít i vynikající štědrovečerní večeři od Britu 🙂🐾.

Vánoční focení 🎄📸

Jako každý rok se vždy fotíme, abychom měli památku a tak se vždy snažím sehnat nějaké věcičky – rekvizity na focení. Letos mám pro Dastíka připravenou kravatu nebo motýlka a pro sebe klasicky sobí uši 😅. Těším se, co letos pořídíme za fotky 🤗🥰.

Psí dárečky 🎁 🐾

Pod stromečkem máme vždy dárky pro sebe, ale nezapomínáme ani na našeho psího člena, který dárečky rozbaluje s námi a každý poctivě zkontroluje 😄. Proto má i Dastík mezi ostatními dárky i ty své, které si umí vždy hezky vyčmuchat. Některé má zabalené, se kterými mu pomůžeme je společně rozbalit a některé tam má jen položené 🤗.

Letos dostane dobrůtky, novou cestovní mističku, náhradní obojek, nový obleček, nějaké hračky apod. 🎁🐾.


Slaví s vámi Vánoce/Štědrý den i vaši mazlíčci? Mají i oni nějaké dárečky pod stromečkem? Co jste jim letos nadělili? 🎄🎁


6 Komentáře

 • Terka 25 prosince, 2021 at 12:21

  Parádní článek a souhlasím, pejsek je člen rodiny, tak by měl Vánoce také hezky prožívat s námi :).

  • Jájuška 25 prosince, 2021 at 20:17

   Děkuji 🤍, krásně napsáno!

 • WantbefitM 27 prosince, 2021 at 19:05

  My teda doma zvířátko nemáme, ale taťka s mamkou mají. Taťka pejska a kočičky a mamka kočičku, takže jim vždycky nějakou dobrůtku od Ježíška nadělím 🙂

  WantBeFitM

  • Jájuška 28 prosince, 2021 at 18:38

   To je hezké 🤗, to mají určitě radost 🥰🐾.

 • Tvořilka 7 ledna, 2022 at 18:00

  Máte to hezky vymyšlené, ty vánoční hračky jsou strašně roztomilé! Kamarádka letos svému přímu kámošovi přídávala ke granulím nějakou omáčku od Yoggies. A pejsek prý dostane od té značky i nějaké „jogurty“ (něco pro pejsky bez laktózy a s velkým množstvím vlákniny, prý se to sice jmenuje jogurt, ale nemá to s ním nic společného – tím popisem mě teda dokonale zmátla xD)

  • Jájuška 9 ledna, 2022 at 17:42

   Mockrát děkuji 🥰. Jojo, asi vím co máš na mysli :), už jsem o tom také slyšela, ale zatím jsme to nezkoušeli 🙂.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Úvod

  Úvod

  Blog o tipech na výlety po České republice, které jsou vhodné i pro pejsky🐾! Články jsou doplněné fotkami z míst 🙂, ale také o tipy, zkušenosti a zážitky. Doufám, že se vám bude na blogu líbit a že vás svými články budu inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

  Sledujte mě

  Nový příspěvek

  Nejnovější příspěvky

  Archív příspěvků

  Podívejte se na ❤

  ×