O blogu Journey to experience


Journey to experience je blog o výletech převážně po České republice. Řekla bych, že se jedná o takový můj výletní deník, kam si archivuji různé výlety, místa, akce a zážitky.

Tento blog píši od roku 2018, kdy mě má myšlenka přivedla k tomu, že bych se o své zážitky a navštívenými místy mohla podělit s někým dalším a dát mu třeba tak tip, kam na vyrazit na výlet nebo co podniknout.

S názvem jsem trochu bojovala, nic mě nenapadalo a tak jsem dlouho přemýšlela jak blog pojmenovat. O drobnou pomoc jsem požádala přítele, kde jsme společně daly hlavy dohromady a vymysleli název – Journey to experience (cesta za zážitkem) a už se psalo…

Blog s novým názvem Journey to experience vznikl v roce 2019, který byl dříve na Bloggeru, postupem času jsem se rozhodla přejít na jiný redakční publikační systém a také pro vlastní doménu.

17.3.2020 jsem si koupila doménu www.journeytoexperience.cz a začala blogovat pod novým názvem a na novém systému 🙂. Všechny články jsem tak z Bloggeru přenesla právě sem, abych žádný nepostrádala a ani vy.

Co na blogu můžete najít…

Hlavním tématem blogu jsou a vždy budou hlavně tipy na různé výlety a procházky 🙂. Takové články najdete v rubrice Kam vyrazit, která je rozdělena na dvě části: Tipy na výlety a procházky.

Protože ráda vařím a peču a i tím bych ráda obohatila svůj blog, čas od času přispěju článkem/receptem do rubriky Vařím&Peču.

Další rubrikou, o které jsem něco málo naznačila už v úvodu O mně je, že se snažím být kreativní a občas něco vytvořit. Cokoliv ohledně inspirace, DIY a jiných tipů najdete v rubrice Inspirace & DIY, která je rozdělena na tři části a to: DIY, Pro pejsky a Inspirace & tipy.

Rubriku Blog jsem též rozdělila na několik částí, aby to bylo vše hezky přehledné 🙂.

Čas od času navštívím nějakou akci, výstavu nebo festival a i o tom se ráda rozepíšu. Takové články najdete v rubrice Akce.

Někdy mám tendenci se z určitých věcí jen tak „vypsat“ nebo se s vámi podělit o něco z mého života, pro takové články tu je rubrika Ze života nebo #ZeZivota, kde takové články najdete. V rubrice Zápisky najdete různé „série“ článků na různá témata📝.

Rubriku Fotostřípky „zdobí“ články s foto-vzpomínkami 📸.


Úvod

Úvod

Blog o tipech na výlety po České republice, které jsou vhodné i pro pejsky🐾! Články jsou doplněné fotkami z míst 🙂, ale také o tipy, zkušenosti a zážitky. Doufám, že se vám bude na blogu líbit a že vás svými články budu inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

Sledujte mě

Nový příspěvek

Nejnovější příspěvky

Archív příspěvků

Podívejte se na ❤

×