O mně

Můj blog není dokonalý, ani já nejsem. Blog píši tak, jak se mi líbí a tak jak to cítím svým srdcem.

Pár slov na úvod…

Vítám vás na blogu Journey to experience, blog o tipech na různé výlety po České republice.

Jmenuji se Jana, ale většina přátel mě oslovuje Jájo, Jájuš, Jájuško.. Ráda cestuji a poznávám nová místa, krásy České republiky – to je hlavní důvod, proč vznikl tento blog.

Mou nejoblíbenější činností je fotografování, je to můj velký koníček od doby, kdy jsem poprvé do svých rukou vzala kompaktní fotoaparát značky SONY. Fotila jsem téměř vše, co mi padlo do oka v hledáčku, postupem času jsem se fotografování začala věnovat více. Ke svým 16-ti narozeninám jsem dostala svou první zrcadlovku značky CANON, se kterou fotím dodnes a jsem s ní moc spokojená.

Kromě psaní blogu a poznávání nových míst ráda vařím a peču. Kuchyň je mé další oblíbené místo, kde ráda trávím svůj čas, vařením a pečením různých dobrot.

Také miluji procházky přírodou, kam chodím každý den se svým pejskem🐾. Nebudu se tajit ani tím, že ráda tvořím a snažím se být trochu kreativní 🎨 a taky ráda píšu 💻.

Pár slov o blogu…

Journey to experience je takový můj výletní deník, kam si ukládám a zároveň sdílím s vámi různé výlety, které jsme podnikli. Rozhodla jsem se tak proto, protože se chci s vámi o výlety podělit a předat vám tak i nějaké tipy, kam vyrazit, co v dané lokalitě navštívit a tak podobně…

Tento blog jsem založila a začala psát 19.2.2018. Pokud vás zajímá historie – jak, kdy a proč vznikl tento blog, můžete si o tom přečíst na stránce O blogu Journey to experience.

Sociální sítě…

Budu ráda a velmi mě potěší pokud i vy se stanete pravidelnými čtenáři mého blogu ❤! Mimo blog jsem aktivní na svém Instagramu, kde aktivně sdílím fotografie z navštívených výletů a ze svého života a také na Facebooku, kde informuji o nových článcích na blogu 🙂.

Doufám, že se vám tu bude líbit a budete se rádi vracet.


Úvod

Úvod

Blog o tipech na výlety po České republice, které jsou vhodné i pro pejsky🐾! Články jsou doplněné fotkami z míst 🙂, ale také o tipy, zkušenosti a zážitky. Doufám, že se vám bude na blogu líbit a že vás svými články budu inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

Sledujte mě

Nový příspěvek

Nejnovější příspěvky

Archív příspěvků

Vánoční inspirace 🎄✨🎁

×