Valentýn

14 února, 2020 No Comments

Valentýn – americký svátek, ale přes to ho i někteří u nás slaví, i když máme svůj český svátek, který je 1. května – První máj (svátek zamilovaných)💕.

I přes to, že s přítelem tento svátek neslavíme, vždy si vzájemně uděláme malou radost. Přítel většinou donese květinu a já zas něco uvařím nebo upeču něco dobrého.

Tentokrát jsem upekla jen maličkost a to nadýchaný perník, který jsem upekla v srdíčkové formě a listová srdíčka. Oba recepty jsem našla na internetu a jak jsme si pochutnali ! Srdíčka byla hned pryč 😁.


Informace, které by se mohly hodit :

  • Odkaz na recept (nadýchaný perník)
  • Odkaz na recept (listová srdíčka)

No Comments

Leave a Reply

Úvod

Úvod

Blog Journey to experience je místo, kde najdete tipy na výlety po České Republice, ale i z dalších míst. Blog o výletech, které jsme podnikli a rádi by jsme se s vámi o ně podělili, předali vám zkušenosti, tipy, rady, ale i celkově povyprávěli o výletu od začátku až do konce. Články jsou obohaceny o mé fotografie, které na každém výletě poctivě pořizuji a tvořím z nich tak vzpomínky. Doufám, že se vám tu budu líbit a že vás budeme inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

Jájuska

Sledujte mě

Taguj na Instagramu

Nový článek

Poslední příspěvky

Archív příspěvků

Návštěvnost

×