Podzimní atmosféra v Oboře Hvězda

24 října, 2018

Podzim v oboře je opravdu krásný, vše je tam krásně zbarvené do barev podzimu. Bylo tak hezké počasí, že jsem musela někam vyrazit a trochu si ten podzim nafotit.

Vzhůru do Obory

Vyrazila jsem na procházku do obory Hvězda, která se nachází nedaleko Vypichu. Obora Hvězda je velký rozsáhlý park, kde je možné dělat jakoukoliv aktivitu (badminton, frisbee, piknik,…) nebo jen tak vyrazit na procházku.

Jak to v parku vypadá?

V parku je několik laviček, na kterých je možné posedět. Uprostřed se nachází Letohrádek Hvězda. Do parku můžete s pejsky 🐶. Parkem vedou cestičky, po kterých můžete postupně park prozkoumat.

Miluji podzim, hlavně ty barvy!

Na podzimním období mám nejraději to, jak je vše zbarveno do nádherných podzimních barev 🍂🍁. V parku je krásný klid, tím jak je velký tak si určitě každý najde to své „místečko“ k odpočinku.
Před parkem je obrovská louka, kde s dětmi můžete na podzim pouštět draky 😊.


Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Úvod

Úvod

Blog o tipech na výlety po České republice, které jsou vhodné i pro pejsky🐾! Články jsou doplněné fotkami z míst 🙂, ale také o tipy, zkušenosti a zážitky. Doufám, že se vám bude na blogu líbit a že vás svými články budu inspirovat k navštívení a poznávání krásných míst.

Sledujte mě

Nový příspěvěk

Nejnovější příspěvky

Archív příspěvků

Oblíbené články

×